Courchevel - przygotowane na bezpieczne powitanie narciarzy

Autor: |
Courchevel (foto: Courchevel Tourisme)

Poważne podejście do bezpieczeństwa zawsze było częścią DNA Courchevel. Dziś ośrodek jest bardziej niż kiedykolwiek zmobilizowany, by zaoferować ci bezpieczne chwile z rodziną i przyjaciółmi. 

Twoje bezpieczeństwo i spokój są naszym głównym zadaniem. Poniżej znajdziesz praktyczne informacje na temat sposobu wdrażania środków zapobiegawczych podczas twojego pobytu w Courchevel. Lista ta będzie naturalnie ewoluować w czasie.

ZABEZPIECZENIE WYCIĄGÓW NARCIARSKICH

Nasze zespoły powitają Cię w pełni bezpiecznie: ograniczenie liczby osób w kabinach i na krzesełkach, regularna dezynfekcja, hydro-alkoholowy żel będzie Państwu oferowany przy każdym wyciągu narciarskim.

OSOBISTE ŚRODKI ZAPOBIEGAWCZE

Podobnie jak w codziennym życiu, prosimy Was o stosowanie do następujących reguł: noszenia maski, regularne mycie / odkażanie rąk, przestrzeganie odległości minimum jednego metra między sobą.

ZWROTY KARNETÓW

W przypadku całkowitego zatrzymania wyciągów narciarskich na które masz wykupiony karnet – otrzymasz zwrot niewykorzystanej części (szczegóły w  ogólnych warunkach sprzedaży).

ANIMACJE I WYDARZENIA

Courchevel dostosowuje swoją ofertę imprez i rozrywki, dając pierwszeństwo imprezom na otwartej przestrzeni i przy ograniczonej liczbie widzów. Dostosowana jest również organizacja imprez sportowych. Program animacyjny będzie dostępny w wersji cyfrowej na stronie internetowej. Przejdź do strony AGENDA, aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych animacjach.

RECEPCJA BIUR TURYSTYCZNYCH

Biura Turystyczne Courchevel powitają Państwa z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (odstęp, maski, dezynfekcja).  Personel jest przeszkolony w zakresie prawidłowego stosowania protokołów sanitarnych.

SKLEPY I USŁUGI

Restauracje, kwatery, organizatorzy imprez, sklepikarze... Wszystkie osoby w ośrodku, które Cię witają zobowiązane się do przestrzegania wymaganych we Francji protokołów zdrowotnych i zaoferowania Ci odpowiednio dostosowanej usługi.

SKIBUSY

Noszenie maski jest obowiązkowe na skibusach. Należy utrzymać odległość 1 m między pasażerami.

AQUAMOTION

Rezerwacja jest obowiązkowa dla lekcji grupowych (aquafitness, aquabike).

Środki sanitarne: cyrkulacja klientów tylko zgodnie z kierunkiem wyznaczonym przez znaki, obowiązkowy prysznic, obowiązkowe założenie maski, obowiązkowe założenie czepka.

Obszary na zewnątrz są dostępne dla relaksu i odprężenia