CheckYeti: Znalezienie najlepszej szkoły narciarskiej nigdy nie było łatwiejsze

Autor: |
CheckYeti

Stanie w długich kolejkach przed szkołą narciarską i próbowanie wykupienia już w pełni zarezerwowanych lekcji narciarstwa jest już reliktem przeszłości. Razem z CheckYeti, które jest numerem 1 dla rezerwacji lekcji w szkołach narciarskich, każdy może zarezerwować lekcje narciarstwa, instruktorów narciarskich oraz przewodników. W ten sposób Twój zimowy urlop będzie bezstresowy i komfortowo zaplanowany prosto z Twojego domu. Tysiące opinii zadowolonych klientów pomogą Ci we właściwym wyborze.

 

CheckYeti jest pierwszą platformą internetową i aplikacją mobilną do znajdywania, porównywania i rezerwowania ponad 6000 ofert szkół narciarskich, instruktorów i przewodników w ponad 500 ośrodkach narciarskich w całej Europie. Szeroka oferta obejmuje lekcje narciarstwa, instruktorów i przewodników narciarskich, lekcje snowboardu, wycieczki freeride i wiele innych sportów zimowych. CheckYeti współpracuje tylko z certyfikowanymi szkołami narciarskimi oraz w pełni wykwalifikowanymi instruktorami narciarskimi i przewodnikami. Tysiące opinii klientów pomagają dokonać właściwego wyboru. 

5 kroków do zarezerwowania oferty szkoły narciarskiej, instruktora lub przewodnika 

Pokażemy Ci, jak łatwo jest znaleźć idealne lekcje narciarstwa dla Ciebie, Twoich przyjaciół i rodziny na CheckYeti

1. Wybierz ośrodek narciarski i datę rozpoczęcia aktywności 

Na stronie głównej CheckYeti możesz wybrać region narciarski oraz datę rozpoczęcia lekcji narciarstwa. W ten sposób zobaczysz wszystkie dostępne oferty w tym terminie w wybranym przez Ciebie regionie.

2. Porównaj oferty 

Przeglądaj zróżnicowane oferty i korzystaj z opcji filtrów, aby łatwo zobaczyć lekcje narciarstwa dla dzieci i dorosłych, anglojęzycznych instruktorów narciarstwa, kursów freeride'u, snowboardu, prywatnych instruktorów narciarstwa i wiele innych.

3. Przeczytaj opinie klientów

Tysiące opinii klientów pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Sprawdź, co najbardziej podobało się innym osobom i którą szkołę narciarską chętnie polecają. CheckYeti współpracuje tylko z certyfikowanymi szkołami narciarskimi oraz w pełni wykwalifikowanymi instruktorami narciarskimi i przewodnikami. Jakość jest naszym priorytetem!

4. Wybierz najlepszą lekcję narciarstwa 

Kiedy w wybranym przez Ciebie regionie narciarskim znalezłeś/aś najlepszy kurs narciarski w pasującym terminie, wtedy przychodzi czas na decyzję. Zdecyduj, ile godzin powinien trwać kurs i o której godzinie chcesz go rozpocząć. 

5. Zarezerwuj i zrelaksuj się 

W ostatnim kroku po prostu wprowadź swoje dane osobowe i sfinalizuj rezerwację - zobaczysz, że CheckYeti nie pobiera żadnych opłat rezerwacyjnych! Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mailem. W razie otwartych pytań wyjaśnij je ze szkołą narciarską lub instruktorem, korzystając z wygodnego narzędzia CheckYeti Messenger, jeszcze przed rozpoczęciem bezstresowej przygody narciarskiej. 

Zarezerwuj już teraz online na CheckYeti szkołę narciarską, instruktora lub przewodnika w ponad 500 ośrodkach narciarskich. 

5 najpopularniejszych ośrodków narciarskich wśród polskich narciarzy: 

  1. Val di Sole, Włochy
  2. Livigno, Włochy
  3. Zell am See, Austria
  4. Davos, Szwajcaria
  5. Zakopane, Polska

 

 

Aplikacja CheckYeti
Aplikacja CheckYeti