Marcowe Szusowanie w Alpach i Pirenejach - Dla zakochanych par RABAT 1000 PLN!

Autor: |
Zakochani w Les Arcs (foto: infoski.pl)

Zima w tym roku jest fantastyczna. Wszędzie jest dużo śniegu i trzyma mróz. Najlepsze szusowanie zapowiada się w marcu w blasku wiosennego słońca w Alpach i Pirenejach. Wyjątkową ofertę dla ugodzonych strzałą Amora przygotowało Infoski.pl. Na tygodniowe wakacje narciarskie do słonecznej Italii z przelotem i skipasem w cenie możemy się już wybrać za 1460 PLN!

U nas w kraju zima powoli wybiera się na zasłużony wypoczynek i nadchodzi odwilż ale w wysokich Alpach i Pirenejach po ostatnich opadach śniegu jest pod dostatkiem i świeci słońce. Marzec to chyba najprzyjemniejszy miesiąc bo w blasku słońca w wiosennej leniwej atmosferze będzie można zrelaksować się na białym puszystym dywanie wśród majestatycznych górskich szczytów.

W St.Moritz trwają Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim. W Montecampione w każdy weekend kilkuset skitourowców z latarkami tworzy nocny wielobarwny korowód.W ostatni weekend w Andorze w ośrodku narciarskim Vallnord odbyły się przestiżowe zawody Freeride world tour a pod koniec marca i w kwietniu odbędą się jeszcze Total Fight Masters i Speed Skiing World Cup. Zima jest piękna, nie odpuszcza i każdy dzień jest wyjątkowy.

Przelot samolotem z Gdańska Poznania, Warszawy i Katowic to szybka, komfortowa i bezstresowa podróż w objęcia królowej śniegu.  Do egzotycznej Andory w Pirenejach z przelotem do Barcelony 7 dniowy pobyt ze skipasem kosztuje  2 360 PLN. We Włoszech jest jeszcze taniej bo taki wypad możemy zafundować sobie już za 1460 PLN. Z decyzją nie należy zwlekać bo ilość miejsc jest ograniczona a walentynkowa promocja dla zakochanych trwa tylko do 27.02.2017.

 

 

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli jeszcze zaplanować swoich zimowych wakacji oraz dla tych, którzy pragną raz jeszcze powtórzyć białe szaleństwo ta oferta to strzał w dziesiątkę. Wymarzone warunki narciarskie, szusowanie i szampańska zabawa w gronie przyjaciół, to idealny przepis na wiosenne przesilenie. Każdy uczestnik wyjazdu ponadto otrzyma gustowną czapeczkę narciarską marki woolk oraz parking przy lotnisku GRATIS.

W cenie każdego wyjazdu jest przelot samolotem, transport sprzętu sportowego, dojazd z lotniska do hotelu, 7 noclegów i 6 dniowy skipas. Promocja ważna od 13 do 27.02.2017

Rezerwacje wyjazdów i więcej informacji  na www.infoski.pl