Gdzie na narty… w Alpy a może w Pireneje?

Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)

Wygodna podróż samolotem oraz pełen pakiet świadczeń czyli przelot, transfer z lotniska, 7 dni ze skipasem, przewóz sprzętu sportowego i ubezpieczenie. Dla grup 8 osobowych rezerwujących wyjazd w październiku specjalny rabat 1000 PLN. To oferta Infoski.pl

Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)
Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)
Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)
Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)
Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)
Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)
Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)
Infoski na nartach (foto: InfoSki.pl)

Andora, Włochy i Szwajcaria w sezonie zimowym to królestwa rozkoszy gdzie na białym puszystym dywanie będzie można się oddać swojej narciarskiej pasji bez ograniczeń. Najlepiej w gronie przyjaciół. Starannie wybrane ośrodki narciarskie, szybki dojazd z lotniska oraz hotele i rezydencje blisko stoków to gwarancja dobrego wypoczynku za rozsądną cenę. Wyjazd warto zaplanować już teraz. Gdzie pojechać? Podróżując samolotem w krótkim czasie można dotrzeć do ośrodków narciarskich w Alpach i Pirenejach do których dojazd samochodem jest długi i uciążliwy. Wyloty realizowane są z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic.

Andora Grandvalira – największy ośrodek narciarski w Pirenejach

W grudniu doskonałym otwarciem sezonu zimowego 2016/17 jest udział w Polskich dniach w Andorze, które odbędą się w 2 tygodniu grudnia w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach GRANDVALIRA. Szusowanie w doborowym towarzystwie, slalom gigant, wyprawa skitourowa z Czesławem Langiem, rozgrzewający wszystkich do czerwoności mecz w hokeja na lodzie i jak zwykle energetyczny koncert Radia Luxemburg - Rockandrollowców z Poznania  to tylko niektóre atrakcje czekające na uczestników tej imprezy. Wyjazdy będą realizowane liniami lotniczymi Wizz Air do Barcelony: 10 – 17.12 z Warszawy i 11-18.12 z Poznania, Gdańska i Katowic

Ubiegłoroczna edycja imprezy dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń bo szusowanie w grudniu w blasku marcowego słońca nie zdarza się co dzień w dodatku w sytuacji  gdy w całych Alpach śniegu było jak na lekarstwo. W Andorze śniegu było pod dostatkiem od początku grudnia aż do połowy kwietnia. Dodatkowa atrakcja grudniowego pobytu to unikalna możliwość zrobienia zakupów przedświątecznych w największej w Europie strefie wolnocłowej.

7 dni z przelotem, skipasem i przewozem sprzętu sportowego już od 2 790 PLN.

La Thuile Mt.Blanc na dachu Europy

Październikowa promocja 1000 PLN dla grup 8 osobowych dotyczy również wyjazdów do Doliny Aosty. Codzienny widok najwyższego szczytu Europy?... bezcenne. Na dodatek wszyscy uczestnicy wyjazdów mają możliwość wjazdu ultranowoczesną gondolą Sky Way Monte Bianco i freeridowego zjazdu kultową 24 km trasą Valle Blanche aż do Chamonix.

Aktywność narciarska  zawsze dostarcza dawki pozytywnej energii a dla poszukiwaczy niezwykłych wrażeń tegoroczną nowością są wyjazdy dla freeriderów co na pewno zadowoli poszukiwaczy większych dawek adrenaliny.

W Alpy za cenę wakacji w Polsce?

Montecampione w dolinie Vallecamonica, zaledwie 1h jazdy od lotniska Mediolan Bergamo. Rezydencja obok dolnej stacji wyciągu, 3 doliny połączone wyciągami i brak potrzeby korzystania ze skibusów. To świetna miejscówka na niskobudżetowe wakacje w Alpach. 7 dni ze skipasem i przelotem już za 1850 PLN. T oczywiście nie wszystko wyazdy organizowane są również do Val di Sole, Madesimo, Monterosa Ski i kultowego Szwajcarskiego St.Moritz.

Zadbajcie o dobry humor,  formę fizyczną i sprzęt sportowy. Do zobaczenia  pod błękitnym niebem w najpiękniejszych górach Europy.

Więcej info i rezerwacja wyjazdów online  na www.infoski.pl