Imponujące budowle – siedem zimowych cudów świata

Autor: |

Kolonia, 24. listopada - Klasyczne siedem cudów świata starożytnego po dziś dzień zapiera dech w piersiach. Te gigantyczne budowle graniczą z cudem, gdyż faktycznie zostały wybudowane przez ludzkie ręce. Również w nowoczesnych ośrodkach narciarskich, zarówno na stokach, jak i poza nimi obejrzeć można niesamowite konstrukcje na miarę cudów świata. SnowTrex wybrał siedem zimowych cudów świata.

Nowoczesne budowle i niesamowite konstrukcje znajdujące się na terenach narciarskich i lodowcach zachwycają architekturą i pomysłowością: w Finlandii miłośnicy zimowego wypoczynku mogą korzystać z sauny znajdującej się w gondoli, a we Francji pojechać na stok największą na świecie kolejką linową, mieszczącą 200 osób na raz. Nawet na pustyni, pośród wielbłądów i gorących temperatur możliwa jest jazda na nartach. Ratraki o niebotycznej wielkości przygotowują w mgnieniu oka najszersze nartostrady. Zakochani narciarze i snowboardziści mogą stanąć na ślubnym kobiercu w kościele z lodu – to właśnie małe zimowe cuda, które sprawiają, że sport na nartach jest i pozostaje fascynujący!

Więcej informacji na temat siedmiu zimowych cudów świata znaleźć można na naszym Opens external link in new windowportalu prasowym